rw88
Racja, z ta kompromitacja przesadzilem i to bardzo.
Ale... tak pozatym co z tego ze byl jedyna? Mial poprostu duzo szczescie w losowaniu. Sorry, ale Dundee, Levski Sofia i Rapid... O lepsze losowania (3 razy z rzedu!) trudno bylo sie prosic. Rywale byli wyjatkowo malo klasowi. Tymczasem? Wymeczony awans z Dundee i z Levskim (bardzo slabe zespoly) i bezdyskusyjne odpadniecie z Rapidem (sredniak stanow niskich). 1 zwyciestwo na 6 meczow.
Debiut nie debiut, co ma do rzeczy? Nie szukajmy takich usprawiedliwien bo to glupie jest. Ot niektorzy, maja treme debiutancka w fazie grupowej LM (Apoel, 3 remisy i 3 porazki), niektorzy juz sie na nia powoluja w czasie gdy tocza zaciete boja z Dudnami i Levskimi w... 2 i 3 rundzie el. LE...

Albo jestes dobry, albo nie i tyle. Dziwnym trafem to debiutujaca Jagielonia lepiej sie zaprezentowala w europie, niz ta juz ze stazem (obecny sezon)

Moze jednak tu chodzi o jakosc pilkarzy?
0 22, dokladnie.