rw88 napisał(a):

|
W sumie to nikt się nie skompromitował.
|
Jaga.
Jak Ruch zdobędzie mistrza to ma pełne prawo gry w eliminacjach LM. Narzekanie z pozycji 'wielkiej trójki' (

) jest śmieszne. Było go wyprzedzić. Natomiast nie można być pewnym, że kompromitacji nie będzie, bo jednak wielka forma w zasadzie wszystkich piłkarzy Ruchu jest czymś nowym, sensacyjnym i trudno nie odnieść wrażenia, że chłopaki dają z siebie więcej niż wszystko. Istnieje milion przykładów z przeszłości, że długo się tak nie da. Runda, dwie - koniec. (ostatnio Śląsk).