Bobek90 napisał(a):

Nico z tego. Przypominam ze tabela za poprzedni sezon to byla:
2.Slask
3.Legia
I co, kto sie w tych pucharach skompromitowal a kto nie?
|
W sumie to nikt się nie skompromitował. Śląsk był bodaj jedyną drużyną nierozstawioną w drugiej rundzie eliminacyjnej która doszła tak daleko, czyli przeszła dwa etapy. Czwarta runda eliminacyjna to całkiem przyzwoity wynik jak na debiut w pucharach od lat.