Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20068
Stary 06.04.2012, 18:52
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Nico z tego. Przypominam ze tabela za poprzedni sezon to byla:

2.Slask
3.Legia

I co, kto sie w tych pucharach skompromitowal a kto nie?
W sumie to nikt się nie skompromitował. Śląsk był bodaj jedyną drużyną nierozstawioną w drugiej rundzie eliminacyjnej która doszła tak daleko, czyli przeszła dwa etapy. Czwarta runda eliminacyjna to całkiem przyzwoity wynik jak na debiut w pucharach od lat.
Odpowiedz cytując