Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
20067
06.04.2012, 18:41
Nico z tego. Przypominam ze tabela za poprzedni sezon to byla:
2.Slask
3.Legia
I co, kto sie w tych pucharach skompromitowal a kto nie?
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90