lorddavy napisał(a):

|
Chyba jednak nie można bo Podbeskidzie już na pewno nie spadnie a Bełchatów niekoniecznie.
|
E tam. Z punktu widzenia naszych nieambitnych piłkarzy sezon już uratowany. A jak będzie ciepło to dopiero wtedy się zaczną martwić. Nie mówię, że mecz sprzedany. Przysługa. Za rok może Bełchatów/Podbeskidzie będą potrzebować na gwałt punktów to i wyjazd w razie czego wygrają
