Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20065
Stary 06.04.2012, 18:36
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Chyba jednak nie można bo Podbeskidzie już na pewno nie spadnie a Bełchatów niekoniecznie.
E tam. Z punktu widzenia naszych nieambitnych piłkarzy sezon już uratowany. A jak będzie ciepło to dopiero wtedy się zaczną martwić. Nie mówię, że mecz sprzedany. Przysługa. Za rok może Bełchatów/Podbeskidzie będą potrzebować na gwałt punktów to i wyjazd w razie czego wygrają
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując