Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 06.04.2012, 18:34
Proud napisał(a):Wyświetl post
Czy Was też zaczynają denerwować te teksty pod kibiców w wykonaniu Probierza?

Na razie ładnie gada, a efektów nie widać, ani w postaci pkt, ani stylu gry. Od czasów Moskala, styl zdecydowanie się pogorszył, a i wyniki są nie lepsze.

Poczekamy zobaczymy, już nic niestety nie mamy w tym sezonie do stracenia...
Tym bardziej majac jakis obrany styl a nie wygrywajac spotkan narazalismy sie na krytyke. Z Probierzem ma byc budowana nowa Wisła tak wiec na razie tylko gadanie mu zostaje
Odpowiedz cytując