Proud napisał(a):

Czy Was też zaczynają denerwować te teksty pod kibiców w wykonaniu Probierza?
Na razie ładnie gada, a efektów nie widać, ani w postaci pkt, ani stylu gry. Od czasów Moskala, styl zdecydowanie się pogorszył, a i wyniki są nie lepsze.
Poczekamy zobaczymy, już nic niestety nie mamy w tym sezonie do stracenia...
|
Tym bardziej majac jakis obrany styl a nie wygrywajac spotkan narazalismy sie na krytyke. Z Probierzem ma byc budowana nowa Wisła tak wiec na razie tylko gadanie mu zostaje