Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20063
Stary 06.04.2012, 18:20
Cytat:
Ja zarabiając 3 tysiące tysięcy-3 000 000 (szkoda że nie uścisliłeś za jaki okres, ale zaryzykuję), mogę:
O uscislenie okresu to juz zapytaj Bobka90, bo on takimi nominałami sie posługiwał, choc juz jak widze sie poprawił.

I zeby nie bylo OT. Tez mam wyjebane na puchary, wole MP i odpadniecie w pierwszym meczu el. Ligi Mistrzów niż kopanie sie po czole w wiosennych fazach Europa League bedac notorycznie 3cim w lidze.
Odpowiedz cytując