Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20062
Stary 06.04.2012, 18:10
killzone napisał(a):Wyświetl post
gdybys zarabial 3000 tysiecy to by Ci kolo chuja latalo czy trafisz w totka czy tez nie. :]
Ja zarabiając 3 tysiące tysięcy-3 000 000 (szkoda że nie uścisliłeś za jaki okres, ale zaryzykuję), mogę:

a) zapiąć (tfu..)moją i twoją teściową
b) grabić liscie na plantach
c) oplacić Kapce wczasy w Moskwie
d) odkupić Wisłę od Cupiała
e) zakupić nowe opony do mojego auta
f) dopłacić Filipiakowi do odkupienia Niecieczy
g) olać punkt totka na dowód że latało mi czy trafię


Problem, albo raczej "no problem" jest taki, że raczej nikomu z nas nie grozi zbliżenie się do zarobków średnich kopaczy.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując