Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20061
Stary 06.04.2012, 18:05
Absurdem ? Czy jedna drużyna może zdobyć MP, a miejsce w europie oddać Wiśle, czy też Legii ? Tylko dlatego, ze to Wisła czy Legia? Proszę Cię. Skoro Ruch leje wszystkich to Oni mają występowac w europie, nawet jakby dostali dwucyfrówkę z pierwszą przeszkodza, to zasłużyli sobie na to.

A jeśli chcecie Wisły w pucharach, to wystarczyło wygrać z Nimi, a zresztą macie jeszcze szansę w rewanżu PP.

Twoje rozumowanie, to czystę : Czy się stoi, czy się leży - wszystko Nam się należy.
Ostatnio edytowane przez wanciak86 : 06.04.2012 o godz. 18:07.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując