Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20059
Stary 06.04.2012, 17:39
Cytat:
ale gdybym miał wybierać pomiędzy dojściem powiedzmy do finału LE z 2 miejsca w lidze, a odpadnięciu w przedbiegach po zajęciu 1 miejsca w lidze, to bym się nawet nie zastanawiał - MP przede wszystkim.
Ja gdybym mial do wyboru zarabiac 3 tysiace zlotych i wygrac w totka 1 mln zlotych, a zarabiac 4 tysiace zlotych i nic nie wygrac w totka, to bym sie nawet nie zastanawial- 4 tys. zlotych przede wszystkim

Ja takie gadanie zawsze odbieram z przymruzeniem oka. To jest jak z gosciem ktory puka malo urodziwe kobitki, i sie potem zarzeka ze on to w zasadzie takie woli.
Ot, lubi sie to co sie moze, a nie to co sie chce.


Edit:
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 06.04.2012 o godz. 17:46.
Odpowiedz cytując