Proud napisał(a):

|
Czy Was też zaczynają denerwować te teksty pod kibiców w wykonaniu Probierza?
|
Śmieszą.
Już o tym pisałem, Bednarz i Probierz cytują całymi zdaniami z forum.
Ot, taka socjotechnika, jak zneutralizować lud głupi.
Rano miałem tu napisać posta z pytaniem, który z aktualnych wątków na forum będzie dziś cytowany na konferencji, ale mi komputer padł.