Proud napisał(a):

Czy Was też zaczynają denerwować te teksty pod kibiców w wykonaniu Probierza?
Na razie ładnie gada, a efektów nie widać, ani w postaci pkt, ani stylu gry. Od czasów Moskala, styl zdecydowanie się pogorszył, a i wyniki są nie lepsze.
Poczekamy zobaczymy, już nic niestety nie mamy w tym sezonie do stracenia...
|
Co by nie powiedział , będzie źle odbierane. Każdy trener przekazuje to mediom na co ochotę i nigdy nie uniknie komentarzy czy to w jedną czy w drugą stronę . Najlepiej gdyby się wogóle nie wypowiadał ?
Od czasów Moskala zmieniło sie głównie to , że drużyna juz nie ma szans ugrać jakiegokolwiek dobrego wyniku w lidze , co za tym idzie nie widac jakiejkolwiek bojowości w naszym zespole .
Nie widziałem zbytnio tego stylu w II meczu ze Standardem , nie mówiąc juz o meczu z Koroną .
Skoro zresztą nie mamy juz nic do stacenia w tym sezonie to jakiekolwiek wyniki muszą zejść na dalszy plan . Nie powinny miec wpływu na dalszą karierę Probierza w Wiśle ( za wyjątkiem przegranych derbów i ekstremalnejsytuacji gdy przegrywamy wszystko do końca po 0;3)