Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3471
Stary 06.04.2012, 17:05
już w temacie "Budowa stadionu i bazy ..." pisałem że to boisko jest w Piekarach. Kiedyś mecze rozgrywał tam Salos, zaraz przy zjeździe z autostrady... mają tam grać juniorzy młodsi i starsi.
Odpowiedz cytując