Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20057
Stary 06.04.2012, 16:52
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy kibica Ruchu powiem wam, ze nas te cale europuchary w sumie .... mnie obchodza. Dla nas liczy sie tylko miec wiecej tytulow od GZ. Nic wiecej. Jesli wygraja MP moga dla mnie nawet sie wycofac z Pucharow.
A ja powiem Ci, że mam identycznie, ale by dogonić Was i Górnika Zabrze.Wychodzi na to, że "wiejsko" myśle, ale te europuchary mam po prostu jakoś tak na drugim miejscu.Dla mnie zawsze najwazniejsze jest MP.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując