Niebieski1920 napisał(a):

|
Z perspektywy kibica Ruchu powiem wam, ze nas te cale europuchary w sumie .... mnie obchodza. Dla nas liczy sie tylko miec wiecej tytulow od GZ. Nic wiecej. Jesli wygraja MP moga dla mnie nawet sie wycofac z Pucharow.
|
A ja powiem Ci, że mam identycznie, ale by dogonić Was i Górnika Zabrze.Wychodzi na to, że "wiejsko" myśle, ale te europuchary mam po prostu jakoś tak na drugim miejscu.Dla mnie zawsze najwazniejsze jest MP.