Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20056
Stary 06.04.2012, 16:43
Clapham napisał(a):Wyświetl post
Pomijajac juz wszystko inne nazywanie takiego klubu jak Ruch jednosezonowcem to kiepski zart.
Ale jemu chodziło o grę Ruchu w europejskich pucharach, a w nich są jednosezonowcami czy sie to komus podoba czy nie.
Odpowiedz cytując