Sialalalala napisał(a):

|
narazie same plusy Małeckiego wymieniacie, więc zacznijcie pisać dla czego niemiałby zostac kapitanem?
|
Jest zbyt impulsywnym człowiekiem,kapitan to osoba która umie i wydrzeć ryja na kogoś,ale też uspokoić grę w pewnych momentach.Do tego za same jego wcześniejsze wybryki ciężko go docieniać i dawać opaskę.
Niech pogra jeszcze parę lat,zasłuży się dla tego klubu,spokornieje to wtedy pogadamy.
Poza tym nie jest to postać aż tak charyzmatyczna,chociażby jak legenda klubu i kapitan wcześniejszy- Radek Sobolewski.