Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18540
Stary 06.04.2012, 16:00
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
narazie same plusy Małeckiego wymieniacie, więc zacznijcie pisać dla czego niemiałby zostac kapitanem?
Jest zbyt impulsywnym człowiekiem,kapitan to osoba która umie i wydrzeć ryja na kogoś,ale też uspokoić grę w pewnych momentach.Do tego za same jego wcześniejsze wybryki ciężko go docieniać i dawać opaskę.

Niech pogra jeszcze parę lat,zasłuży się dla tego klubu,spokornieje to wtedy pogadamy.
Poza tym nie jest to postać aż tak charyzmatyczna,chociażby jak legenda klubu i kapitan wcześniejszy- Radek Sobolewski.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując