Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
18539
06.04.2012, 15:59
No i co z tego żeby z nimi więcej dyskutował? skoro jeśli sędzia podejmuje decyzję to jej nie zmienia, więc nic by to nie dało.
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago