|
Witam, mam pytanie,
chciałem wyskoczyć do ciotki do Wiednia i kupić sobie jakieś używane auto,
orientuje się ktoś jak wygląda sprawa formalna, tablice, ubezpieczenie zeby wrócić autem na kołach i ile to kosztuje,
w zasadzie potrzebuję instrukcji krok po kroku jak to zrobić!
z góry dziekuje
|