Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1289
Stary 06.04.2012, 15:16
Witam, mam pytanie,
chciałem wyskoczyć do ciotki do Wiednia i kupić sobie jakieś używane auto,

orientuje się ktoś jak wygląda sprawa formalna, tablice, ubezpieczenie zeby wrócić autem na kołach i ile to kosztuje,
w zasadzie potrzebuję instrukcji krok po kroku jak to zrobić!

z góry dziekuje
Odpowiedz cytując