|
"Wisła chce 2 reprezentantów". Uwielbiam te infa, każdy sobie myśli ale fajnie będa super wzmocnienia.... a tu jak zawsze dupa. Co innego "chcieć" co innego "móc". Ja chce merola,samolot i domek na plaży.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|