BiałaGwiazda napisał(a):

|
Owszem,ale można chociaż spróbowac stanąc do rywalizacji o nich?
|
Odpowiem zartobliwie. Po Messiego tez mozemy stanac do rywalizacji z wszystkimi tymi, ktorzy by go chcieli. Zawsze mozna sprobowac.
Tylko co to ma wspolnego z rzeczywistosccia i jakie sa realne szanse na taki transfer?
BiałaGwiazda napisał(a):

|
Ljuboja,Jaliens,Novo czy Blanco przyszli do polskiej ligi pomimo tego,że mają renome za granicą.
|
Poza Blanco to trzej pozostali sa juz mocno po 30-stce i przyszli tu by dorobic pare groszy na koniec kariery i grac na tyle na ile ich stac.
Nie porownuj tej czworki d o Boenischa bo ten ma jeszcze przed soba 8-10 lat grania (zakladajac, ze sie nie polamie na amen).
BiałaGwiazda napisał(a):

|
Poza tym pamiętaj,że Boenischowi nikt kokosów obiecywac nie będzie mając na uwadze częstotliwośc jego ostatnich występów,więc myślę,że 500 tys. euro to MAX jaki może sobie zażyczyc.
|

A nas stac na takie kontrakty? I to jeszcze dla tak lamliwego zawodnika?
Obecna polityka finansowa Wisly zmienia sie i klub musi ciac w niektorych miejscach swoje wydatki wiec na takie place to w Wisle nie ma prawa nikt liczyc.
BiałaGwiazda napisał(a):

|
Nie ma co rezygnowac na starcie,trzeba chociaż spróbowac podjąc rozmowy.
|
heh powtorze. Zaden zawodnik z Bundesligi w wieku 25 lat nie przyjdzie grac w polskiej lidze. No litosci. Nasza liga to zenujacy poziom. Boenisch jesli chcialby jeszcze cos osiagnac w karierze (a na pewno chce) to nie bedzie robil kroku w tyl i szukal klubu w Polsce bo tu sie niczego nie nauczy ani ta liga nic mu nie da.