|
Jeden pojechał z s.s.a., reszta z TS - z tego biednego TSu, ale moze tez mieli od s.s.a. dofinansowane.
Przeczytać można tez, ze zostało zasadzone boisko na jesieni 2011 r. Na wydzierzawionym terenie na obrzeżach Krakowa. Ciekawe gdzie to jest, kto wydzierżawil i czy to będzie tylko jedno boisko z naturalna trawa.
Mam nadzieje, ze nie bedą tam po treningu/meczu dzieciaki schodzić prosto do .... samochodów rodziców.
Dojazd tam także nie powinien być trudny, bo inaczej nikt tam nie dojedzie poza bogatymi dzieciakami, których starzy mogą tam zawieźć.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.04.2012 o godz. 15:04.
|