Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3469
Stary 06.04.2012, 14:33
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
ale na co stać? na profesjonalny ośrodek treningowy na wzór PSV?

bo chyba nie jarasz się tym, że 4 trenerów na staż pojechało...
Gazety pisały że Wisły niby nie było stać na zafundowanie lotu i pobytu w Holandii tym trenerom .
Odpowiedz cytując