Wyświetl pojedynczy post
MatsInge
Junior Member
 
 
Od: 04.2012
Skąd: Sweden

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 06.04.2012, 14:20
orm napisał(a):Wyświetl post
Skorża nie miał przede wszystkim wpadek jakie zaliczył Probierz. Do Wisły przychodził zaraz po zdobyciu Pucharu Polski i Pucharu Ekstraklasy. Skorża miał zdobyć mistrzostwo i je zdobył. Probierz przyszedł do nas po wtopie z Jagą w rundzie wiosennej, wtopie w pucharach, kilku udanych meczach z ŁKS i nieudanej wycieczce do Grecji.W tym sezonie Wisła to 4. klub Probierza...

Dla jasności: myślę, że w naszej obecnej i planowanej na przyszły rok sytuacji Probierz nie jest złym wyborem, albo inaczej trudno znaleźć lepszego. Ale czy będzie mógł sobie poukładać drużynę tak jak w Jadze, czy raczej będą kupowani "odpowiedni" piłkarze? I czy będzie chciał pracować w drużynie z kłopotami finasowymi - w Arisie nie chciał .No i kolejna wątpliwoćc to ta fatalna wiosna - jest spore zagrożenie że się po prostu spali.
Skorża bez wpadek To jest kiepski trener! A jak tam w pucharach grała Wisła za Skorży?
Odpowiedz cytując