Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1459
Stary 06.04.2012, 14:14
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Podobno Jarek 10 kwietnia organizuje wielkie uroczystości pod Pałacem.
Dobrze, niech organizuje, jego wola i ludzi, którzy wezmą w nich udział, swoje racje ma.

Ale od krzyża jako symbolu swojej walki o prawdę to by się wziął i odpierwiastkował..
Wierzy w krzyz to symbolem zmarlych jest dla niego krzyz.
Ktos inny wierzy w Guevare, ktos kolejny w teczowa flage a jeszcze inny w bialo-czerwona i z nia manifestuje.
O co ci tak naprawde chodzi?
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując