amauri1990 napisał(a):

Podobno Jarek 10 kwietnia organizuje wielkie uroczystości pod Pałacem.
Dobrze, niech organizuje, jego wola i ludzi, którzy wezmą w nich udział, swoje racje ma.
Ale od krzyża jako symbolu swojej walki o prawdę to by się wziął i odpierwiastkował..
|
Wierzy w krzyz to symbolem zmarlych jest dla niego krzyz.
Ktos inny wierzy w Guevare, ktos kolejny w teczowa flage a jeszcze inny w bialo-czerwona i z nia manifestuje.
O co ci tak naprawde chodzi?