|
Ale chłopie, jak sobie wyobrażasz, wy wypuszczać dzieciaki na tych drwali co mamy w ekstraklasie?!Przeciez oni by ich pozabijali.To nie Hiszpania, Włochy czy Anglia(mimo, że tam bardzo twardo grają).Owszem, w paru klubach wprwadzają ja ogony młodych kopaczy, ale to ze względu na finanse a nie na to, że mają jakąkolwiek szansę porywalizować.
Póki nie będzie sensownej bazy treningowej,akademii i systemu działania jak prowadzić to wszystko od szkrabów po seniorów,będzie tak jak w tej chwili.
Dobrze, ze chociaż Ekstraklasa wzieła sprawy w swoje ręce, bo przynajmniej klubom stopniowo podwyższane są wymagania licencyjne i modernizują swoją bazę.Przy samym PZPN dalej byśmy byli w głebokim gównie.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.04.2012 o godz. 13:54.
|