Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1687
Stary 06.04.2012, 13:45
Zgadza sie. Juz to pisalem, dziure z 2011 pokryja wplywy(UEFA) w 2012 natomiast funduje nam dziure w 2013, której nie bedzie czym juz pokryc bo i pucharow nie bedzie i sprzedawac kogos tez nie. Zeby wyjsc an prosta my juz musimy odbic sie w przyszlym sezonie i co najmniej w LE grac.
Odpowiedz cytując