|
Zgadza sie. Juz to pisalem, dziure z 2011 pokryja wplywy(UEFA) w 2012 natomiast funduje nam dziure w 2013, której nie bedzie czym juz pokryc bo i pucharow nie bedzie i sprzedawac kogos tez nie. Zeby wyjsc an prosta my juz musimy odbic sie w przyszlym sezonie i co najmniej w LE grac.
|