Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1686
Stary 06.04.2012, 13:41
Łysy gada o stratach za rok 2011 a on jeszcze nic nie zrobiwszy, zafundował nam taką samą stratę jak nie większą.
Jeszcze zwolnienie Moskala, dymisję Basałaja, jakoś jestem w stanie zrozumieć, choć to pierwsze wygląda na kolejny błąd, tak jak Probierz wygląda na kabareciarza a nie trenera.

Natomiast to co stało się później, najpierw w formie przecieków a potem już oficjalnie to jest zwyczajny skandal i totalna amatorka
Kto widział, by w klubie który jeszcze gra o coś - walnąć wiadomością pt - 'wszyscy którym kończy się kontrakt - wypierdalać a Meliksona musimy sprzedać bo nie mamy kasy'

Ta drużyna grała słabo ale mimo wszystko w podobnej sytuacji jak jest w tym roku(jeśli chodzi o resztę ligi), mistrza zdobyła - puchary nieźle, oczywiście wyjście z grupy było mega fartowne ale jednak temu fartowi trza było pomóc, wygrywając 3 ostatnie mecze i tak się stało i to w zasadzie zasłużenie.

Liga została skopana, po części jednak częstotliwość gier zadecydowała.Można sobie pisać że oni powinni umieć grać co 3 dni, tyle że żeby umieć to trza tak grać co roku a większość nigdy tak nie miała.Po części przez brak zaangażowania

Natomiast taka bryndza jaka jest od przyjścia Probierza, to też po części jego wspaniała myśl taktyczna ale jednak w dużej mierze przez to że połowa drużyny wiedziała że 'jest na walizkach'
Ktoś mógłby powiedzieć - powinni walczyć przyszłego pracodawcy - wolne żarty, oni co już mieli pokazać to pokazali, teraz tylko przeczekać do końca by przypadkiem nie złapać jakiejś kontuzji.Pomijając moją ocenę warsztatu Probierza to jego też wsadzono na minę - co on może im w szatni mówić?Jak motywować kolesi którzy myślami są już zupełnie gdzie indziej?

Po co komu był potrzebne te 'rewelacje' w takim momencie, kto normalny ogłasza coś takiego przed zakończeniem ligi, bądź choćby przed momentem gdzie już nie ma o co grać.
Druga sprawa Melkson - podobna sytuacja.On co prawda ma większą motywacje bo jednak aspiruje wyżej niż reszta ale z drugiej strony jest podatny na urazy.Dograć bez kontuzji.To powoduje że cena którą za neigo weźmiemy będzie może połową tego co mogli byśmy wziąć, po drugie , jeśli idzie info - będziemy musieli go sprzedać by przeżyć , to jak Wisła się ustawia jeśli chodzi o negocjacje?

Jak koleś na głodzie zastawiający coś za grosze w lombardzie , by tylko jak najszybciej sprzedać i się nawalić.

Dla mnie to jest kompromitacja Bednarza i tych którzy czy to w formie przecieków( np.pokemon '5 kolumna' maciuś), czy to w formie oficjalnej - upublicznili to
Nikogo nie kupili , nikogo nie sprzedali a już długów nawalili bo i pucharów nie będzie a zawsze coś by mogło skapnąć(choć bardziej prawdopodobna była by kolejna kompromitacja) - w lidze będziemy dostawać w dupę pewnie do końca, co przełoży się na końcowe miejsce i wypłatę a za Meliksona weźmiemy niewiele.

Brawo Łysy - trzymaj tak dalej
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując