Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12978
Stary 06.04.2012, 13:40
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Kandydaci na lewą obrone z kończącymi się kontraktami:

Sebastian Boenisch (Werder Bremen) - 25 lat
http://www.bialoczerwoni.com.pl/news.php?id=5396



Timothée Kolodziejczak (Olympique Lyonnais) - 20 lat
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ti...ler_84085.html
Bez urazy ale autora takich propozycji mozna posadzic o oderwanie od rzeczywistosci.

Myslisz, ze Boenisch, ktory cala kariere gra w Niemczech przyjedzie grac w polskiej lidze? Co z tego, ze kontrakt mu sie konczy. W Niemczech ma on wyrobiona juz pewna renome i jestem przekonany, ze jesli odejdzie z Werderu to zatrudni go inny klub z Bundesligi czy z nawet 2. Bundesligi. Dla takiego Boenischa wybor miedzy np. Koln, Wolfsburgiem czy Norynberga a Wisla Krakow jest oczywisty.
Na pewno w czerwcu bedzie mial jakies oferty z Niemiec wiec liczenie, ze zawita do Wisly to maly zart

Podobnie z Kolodziejczakiem. Od poczatku we Francji, ma tam opinie utalentowanego zawodnika. Nawet jak odejdzie z Lyonu to zaintersuje sie nim np. jakies Rennes, Bordeaux czy Tuluza.

To, ze zawodnikowi konczy sie kontrakt nie znaczy, ze Wisla ma szanse takiego zawodnika sciagnac.
Odpowiedz cytując