BiałaGwiazda napisał(a):

Bez urazy ale autora takich propozycji mozna posadzic o oderwanie od rzeczywistosci.
Myslisz, ze Boenisch, ktory cala kariere gra w Niemczech przyjedzie grac w polskiej lidze?

Co z tego, ze kontrakt mu sie konczy. W Niemczech ma on wyrobiona juz pewna renome i jestem przekonany, ze jesli odejdzie z Werderu to zatrudni go inny klub z Bundesligi czy z nawet 2. Bundesligi. Dla takiego Boenischa wybor miedzy np. Koln, Wolfsburgiem czy Norynberga a Wisla Krakow jest oczywisty.
Na pewno w czerwcu bedzie mial jakies oferty z Niemiec wiec liczenie, ze zawita do Wisly to maly zart
Podobnie z Kolodziejczakiem. Od poczatku we Francji, ma tam opinie utalentowanego zawodnika. Nawet jak odejdzie z Lyonu to zaintersuje sie nim np. jakies Rennes, Bordeaux czy Tuluza.
To, ze zawodnikowi konczy sie kontrakt nie znaczy, ze Wisla ma szanse takiego zawodnika sciagnac.