Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1684
Stary 06.04.2012, 13:25
willow napisał(a):Wyświetl post
P.S. O boiskach treningowych nie wspomną, bo się nie chcę przed Świętami denerwować...
To Cię dobije już tak konkretnie: http://www.kanonierzy.com/section_id...eningowe.shtml
Chciałbym któregoś dnia przeczytać, czy usłyszeć, że Wisła buduje na obrzeżach Krakowa najnowocześniejsze centrum treningowe w Polsce. Od tego powinno się zacząć, nie od trenera. Oczywiście centrum dostosowane do naszych warunków i potrzeb z 3-4 boiskami zamiast 10 Bo wyobraź sobie, że przyjeżdża zagraniczny trener o którym tak marzycie, a trenować przychodzi mu na kartoflisku, na boiskach podobnych lub gorszych od osiedlowych klubów sportowych w Niemczech i Holandii.
Odpowiedz cytując