willow napisał(a):

|
P.S. O boiskach treningowych nie wspomną, bo się nie chcę przed Świętami denerwować...
|
To Cię dobije już tak konkretnie:
http://www.kanonierzy.com/section_id...eningowe.shtml
Chciałbym któregoś dnia przeczytać, czy usłyszeć, że Wisła buduje na obrzeżach Krakowa najnowocześniejsze centrum treningowe w Polsce. Od tego powinno się zacząć, nie od trenera. Oczywiście centrum dostosowane do naszych warunków i potrzeb z 3-4 boiskami zamiast 10

Bo wyobraź sobie, że przyjeżdża zagraniczny trener o którym tak marzycie, a trenować przychodzi mu na kartoflisku, na boiskach podobnych lub gorszych od osiedlowych klubów sportowych w Niemczech i Holandii.