Tominho napisał(a):

Co do Garguły, Boguskiego i Jovanicia... Myślisz, że Bednarz powie coś w tym stylu, a gracze na wszystko się zgodzą? "Sorki chłopaki, ale nie jesteście nam potrzebni. Mamy nadzieję, że zgodzicie się odejść z klubu bez żadanej rekompensaty. Prosimy Was o to, bo po prostu nie mamy w kasie klubu chajsu na odszkodowanie". Garguła ma bardzo wysoki kontrakt, który kończy się w 2014 roku, więc może sobie nawet zażyczyć 300 tysiecy euro odszkodowania (wartość nowego zawodnika). To samo z Boguskim... Gdyby rozwiązywanie umów było takie proste, to też bym chętnie się z tymi zawodnikami pożegnał. Niestety nie jest tak różowo jak myślisz
|
Boguski i Jovanic juz wczesniej wykazywali chęć do pójścia na wypożyczenie , kontrakty mają długie , a sami mają świadomość ze stojąc w miejscu nic poza pieniędzmi nie ugrają
Garguła to inna historia , ale niech Bednarz pracuje . Zaraz po 1 przyjściu pozbył się wszystkich ' niechcianych kontraktów "