WiślakMyślenice napisał(a):

|
Poza tym kapitan to MÓZG DRUŻYNY. Głupio byłoby reprezentować się "mózgiem" PM ...
|
GRATULUJĘ !!! POST ROKU !!!
SPADŁEM Z KRZESŁA

.
Dodać mogę tylko tyle, że Mały nie jest i nie będzie kapitanem Wisły z takich samych powodów z jakich Maliniak w 40-latku nie został nigdy dyrektorem budowy.
Niezwykle podobni obaj panowie.