Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1457
Stary 06.04.2012, 13:01
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Ale od krzyża jako symbolu swojej walki o prawdę to by się wziął i odpierwiastkował..
Chrześcijanie stawiają krzyże zmarłym, poległym. Palikotowców krzyż bardzo denerwuje (diabła też). Większość pomników poświęconych np. zołnierzom czy robotnikom ma krzyże. Np. złoż zażalenie o aż 3 krzyże Pomnika Poległych Stoczniowców w Gdańsku. Przeciez niejednego komucha ten symbol tez drażni.
Odpowiedz cytując