|
Kolega wyżej nie bierze pod uwagę , że klub będzie chciał sprzedać Kirma czy Meliksona .
W dodatku należy zadać pytanie po co nam mocno przepłacony Garguła , wiecznie kontuzjowany Boguski , czy ciągle siedzący na ławce Jovanic .
Zmiany będą , obstawiam że odejdzie od nas min 10 zawodników w tym okienku .
|