Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12973
Stary 06.04.2012, 12:52
Moim zdaniem nie należy siię spodziewać wielkiej rewolucji. W przyszłym sezonie pewnie nie zagramy w pucharach, więc kadra licząca ponad 22 zawodników nie jest nam potrzebna. Odejdzie tych 7 piłkarzy (+ Jaliens, z którym Bednarz będzie chciał się pożegnać), którym kończą się kontrakty i przyjdzie 4-5 nowych, aby zapełnić ewentualne luki. Bednarz powiedział, że trzeba ciąć koszty więc nie ma co liczyć na podpisywanie piłkarzy na wysokich kontraktach. Przejrzyjcie sobie kadrę naszej drużyny i sami zoabczycie, że Probierz będzie potrzebował 1 prawego obrońcy, 1 środkowego obrońcy, 2 lewych obrońców, 1 środkowego pomocnika i 1 napastnika (najlepiej dla Bednarza, aby byli to gracze z kartą w ręku, więc niczym nas nie zaskoczy )

Pareiko, Jovanić - Jovanović, (Celeban?/Fonfara?) - Chavez, Czekaj, Bunoza, (Głowacki?) - (lewy obrońca?, Burliga?) - Małecki, Boguski - Wilk, Sobolewski, Brud, Garguła, Melikson, (środkowy pomocnik?) - Iliev, Kirm - Genkov, (Brożek?)

Na cele (sezon przetrwania) o których mówił Bednarz taka kadra w zupełności wystarczy. Budżet Wisły zostanie trochę podreperowany i może dopiero w 2013 roku coś zacznie się dziać w kwestii transferów gotówkowych.
Odpowiedz cytując