Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
Kotwajca
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
715
06.04.2012, 12:46
A ja mam pytanie czy Wisła Kraków SA i TS Wisła Kraków mają oddzielne szkółki piłkarskie
Czy to jest połączone w jakąś jedną wspólną
Kotwajca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kotwajca
Znajdź inne posty napisane przez Kotwajca