Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20593
Stary 06.04.2012, 12:21
Voin napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie coś więcej?
Całość tu.
Nie wiem gdzie te boiska, ale w związku z tekstem, a także z tym co sam wiem, zastanawia mnie wywiad który się ukazał ostatnio na skwk z Alanem Urygą. Chłopak powiedział:
Cytat:
Jest jedno boisko, na którym trenują wszystkie szkółki od małych dzieci po Młodą Ekstraklasę.
ewidentnie mając na myśli stadion lekkoatletyczny. I tu pojawia się pytanie - on nie wie o czym mówi, czy skwk robi to, co lubi najbardziej, czyli miesza? Bo od przynajmniej 2 lat niektóre grupy trenują na Nadwiślanie, a młodsze grupy nawet dłużej na "głównym" boisku treningowym...

(a te boiska pewnie na Ruczaju, albo w innych Skotnikach. Tam jest tania ziemia)
.
Odpowiedz cytując