Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3462
Stary 06.04.2012, 11:55
michu-k napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla-krakow.net/aktualno...PSV-Eindhoven/

W ostatnim okresie można zaobserwować sensowne i logiczne ruchy zmierzające do jeszcze większej profesjonalizacji działania naszego klub.
A podobno nie było nas na to stać ... Jak pięknie gazety kłamią.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując