Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1683
Stary 06.04.2012, 11:54
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
westersyl


Bzdury, nic by nie pozamiatala. Co to wogole za mitologizowanie tamtej druzyny? Co takiego w europie pokazala ze mowimy o zamiataniu? Co tamci zawodnicy osiagneli ze mowimy o zamiataniu?
Jesli jakas Cupialowa Wisla mogla by zamiatac obecna lige, to bylaby to Wisla 02/03.

Właśnie szkoda, że w sezonie 07/08 nie graliśmy w pucharach. Wtedy była drużyna (szczególnie jesienią), która mogła sporo namieszać w Europie. Niestety już w zimie zaczęła się rozbiórka i po sezonie nawet z będącym bez formy Tottenhamem nie mieliśmy większych szans.
Odpowiedz cytując