Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20592
Stary 06.04.2012, 11:50
Cytat:
Nasze najmłodsze grupy 6-11 lat trenują na tym samym boisku co pierwszy zespół Wisły SA, grupy starsze 12-14 lat trenują wprawdzie jeszcze na boiskach wynajmowanych (AGH, Nadwiślan) ale już od nowego sezonu będziemy mięli znakomite boisko z naturalną trawą, na obrzeżach Krakowa. Wydzierżawiliśmy spory teren, znaleźliśmy sponsora i jesienią ubiegłego roku wynajęta firma zbudowała nam boisko od podstaw. Trzeba teraz tylko poczekać na ukorzenienie się trawy, która wzeszła już jesienią 2011.
Ktoś wie coś więcej?
Całość tu.
Odpowiedz cytując