|
Senior Member
Offline
|
|
Cytat:
|
Nasze najmłodsze grupy 6-11 lat trenują na tym samym boisku co pierwszy zespół Wisły SA, grupy starsze 12-14 lat trenują wprawdzie jeszcze na boiskach wynajmowanych (AGH, Nadwiślan) ale już od nowego sezonu będziemy mięli znakomite boisko z naturalną trawą, na obrzeżach Krakowa. Wydzierżawiliśmy spory teren, znaleźliśmy sponsora i jesienią ubiegłego roku wynajęta firma zbudowała nam boisko od podstaw. Trzeba teraz tylko poczekać na ukorzenienie się trawy, która wzeszła już jesienią 2011.
|
Ktoś wie coś więcej?
Całość tu.
|
|