Krav napisał(a):

|
ktoś się orientuje jakby mogła wyglądać sprawa z ew. ściągnięciem do nas Makuszewskiego ? Z tego co wiem to kończy mu się w czerwcu kontrakt ? Czy może już ktoś inny zagiął na niego parol ? Wydaje mi się że gość na prawdę dałby u nas rade.
|
Ktoś napisał, że w czerwcu kończy mu się kontrakt i potem się plotka rozniosła. Makuszewski ma kontrakt z Jagą do 2014 roku, czyli Wisła musiałaby wydać trochę kasy na niego, bo Jagiellonia go za darmo nie puści
