Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12965
Stary 06.04.2012, 11:44
Krav napisał(a):Wyświetl post
ktoś się orientuje jakby mogła wyglądać sprawa z ew. ściągnięciem do nas Makuszewskiego ? Z tego co wiem to kończy mu się w czerwcu kontrakt ? Czy może już ktoś inny zagiął na niego parol ? Wydaje mi się że gość na prawdę dałby u nas rade.
Ktoś napisał, że w czerwcu kończy mu się kontrakt i potem się plotka rozniosła. Makuszewski ma kontrakt z Jagą do 2014 roku, czyli Wisła musiałaby wydać trochę kasy na niego, bo Jagiellonia go za darmo nie puści
Odpowiedz cytując