Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12964
Stary 06.04.2012, 11:32
ktoś się orientuje jakby mogła wyglądać sprawa z ew. ściągnięciem do nas Makuszewskiego ? Z tego co wiem to kończy mu się w czerwcu kontrakt ? Czy może już ktoś inny zagiął na niego parol ? Wydaje mi się że gość na prawdę dałby u nas rade.
EDIT: piotrex007 dzięki za wyjaśnienie. Nie mniej szkoda...
Ostatnio edytowane przez Krav : 06.04.2012 o godz. 11:46.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując