Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.04.2012, 11:30
To komis zaraz koło mnie - w bezwypadkowość bym nie wierzył, jeśli chcesz mogę tam jakoś po świętach na spokojnie wpaść obejrzeć auto, bo jak nic coś tam pewnie było lakierowane

I jedna ważna sprawa - czujnik grubości lakieru przy dzisiejszym sposobie naprawy auta raczej niewiele daje - da się tak auto wyprowadzić, że grubość będzie w normie i akurat komisiorze ogarniają to całkiem nieźle - kupujesz używaną część w bielsku, montujesz, pryskasz, tniesz maszyną i proszę bardzo 100% bezwypadek
Ostatnio edytowane przez miba : 06.04.2012 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując