|
Ja jestem za Bunozą i Czekajem na środku obrony a na lewą obronę postarałbym się o Kołodziejczaka z Lyonu, bo prawie tam nie gra a kontrakt mu sie kończy z końcem sezonu, Alana Stulina z Kaiseslautern (gra wszystko w drugim zespole) lub Oskara Gaseckiego z Dortmundu. Na prawą pomoc Napoleoniego, który i w Polsce i Grecji dobrze sobie radził.
|