Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
endrjuKrk
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
12958
06.04.2012, 10:44
tez to pamietam, swego czasu Pawel Brozek tez gral w GieKSie
ale to bylo chyba wypożyczenie
endrjuKrk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do endrjuKrk
Znajdź inne posty napisane przez endrjuKrk