Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Lord of WC
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
5098
06.04.2012, 10:41
Jagiellonia - Wisła 1-3 (1-1)
Skład
: Pareiko - Lamey, Uryga, Diaz, Nunez - Wilk, Brud - Kirm, Garguła, Małecki - Biton
Zmiany
: Jirsak, Stanek, Szewczyk
Gole
: Biton, Diaz, Kirm
Powód: a .... z tym składem!:-)
Ostatnio edytowane przez Lord of WC : 06.04.2012 o godz. 10:53.
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Lord of WC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lord of WC
Znajdź inne posty napisane przez Lord of WC