|
pamiętam że z GieKSy mieliśmy Jacka Kowalczyka i Tomasza Owczarka którzy w Katowicach uchodzili za duże talenty a u nas sie nie przebili.
Co do powrotu Brożka to zapewne zastąpi On Bitona a Głowa pewnie Chaveza, w tej sytuacji będzie sie trzeba pozbyc Jaliensa
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.04.2012 o godz. 10:41.
|