Ech, no może aż tyle we mnie przekonania nie ma, co w koledze który zakładał się o swoje konto na forum, że Dysko zdobędzie wicemistrza, ale tak czy siak jestem całkiem pewien, że w obliczu ostatecznego miejsca w tabeli 2011/12 głupio będzie tym, którzy Ruch koronowali
