|
Osobiscie jestem z Katowic, bylem na kilku meczach GieKSy i moge wam cos na ten temat pilkarzy powiedziec. Tak wiem ze Wisla ma kose z GieKSą (choc nie wiem czemu i dla mnie troche szkoda) ale no nic na to nie poradze. Wychowalem sie w Kato i logiczne ze GKS jest moim klubem, ale również zawsze od malego kibicowalem Wiselce
Tomasz Holota - jak dla mnie nie spelniony talent. Mimo ze jezdzi na te mecze kadry u 20, ale spodziewalem sie czegos wiecej po nim. Mysle ze to nie bylaby dobra opcja dla Wisly na teraz, lecz mozliwe ze w Wisle moglby sie dosc dobrze rozwinac.
Tomasz Zachara - na razie z tego co wiem jest wypożyczony do GieKSy. Duzo gra, jest dosc waznym elementem zespolu.
Pawel Olkowski - Przeszedl do Gornika wlasnie z GieKSy. Pamietam go jak gral w GieKSie na wszystkich pozycjach - prawa obrana, prawa pomoc czy nawet atak ! a i tak wszedzie wybijał się ponad przeciętność. Wg. mnie to powinien byc transfer nr 1 dla Wisly gdyż jest on młody, przebojowy i jeszcze rozwojowy.
|