|
Pomysł z powrotem Brożka i Głowy jest bardzo dobry . Z punktu czysto sportowego nie będzie to prawda podwyższenie poziomu a raczej jego utrzymanie( biorąc pod uwagę że wymienią np. Bitona i Jaliensa ) , natomiast sam ich powrót ma szereg innych pozytywnych aspektów .
Latem przyjdzie do nas 8-10 nowych piłkarzy . Nie możemy bazować wyłącznie na "młodych i głodnych gry " , bo będziemy mieć drużynę bez charyzmy , doświadczenia i równie rozklekotaną jak teraz . Muszą być w zespole ostoje od których raz że młodzi piłkarze mogą się czegoś nauczyć , a dwa wytrzymają bez problemów presję ważnych spotkań .
Sportowo na pewno nie stracimy , a wrócą do nas piłkarze gotowi walczyć za Wisłę w każdym spotkaniu , a nie tylko pokazywać swoje umiejętności w kilku meczach pucharowych ( vide Nunez, Biton i kilku innych ) .
Tak widzę naszą kadrę na jesień :
GK : Pareiko , Kurto , + 1 GK
Ob: Jovanovic , Bunoza , Chavez , Głowacki , Czekaj , Nalepa , Burliga, + lewy obrońca
Pom: Sobolewski , Wilk , Brud , Chrapek , Iliev , Małecki , + 3 nowych pomocników
Atak: Genkov , Brożek , Szewczyk + 1 nowy napastnik
młodych z ME Urygi , Stanka itp nie zaliczam dopóki nie zobaczymy ich na boisku
odchodzą : Nunez , Biton , Diaz , Jirsak , Paljic , Lamey ,
do sprzedaży : Melikson ( menago wymusi transfer ), Kirm ( sprzedać) , Boguski (przynajmniej wypożyczenie) , Garguła ( rozwiązać kontrakt ) Jovanic (przynajmniej wypożyczenie) , Jaliens ( rozwiązać kontrakt )
|