Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18529
Stary 06.04.2012, 10:02
Siwenzz napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak chłopaki mieli dziś rozplanowany dzień treningowy...
Ok. 13.30 w kawiarnii Loża w Galerii Krakowskiej widziałem Ilieva i Bunozę, którzy bardzo ochoczo nad czymś dyskutowali (miny mieli jakby ktoś ich co najmniej oszukał). Wiem, że to też ludzie i mogą sobie siedzieć w jakiejkolwiek kawiarnii, ale dziwna to pora w środku dnia... Czy nie sprzydałby się bardziej surowy tryb dnia dla piłkarza Białej Gwiazdy? Tym bardziej po ostatnich słabych wynikach i żebującej grze?
Oprócz nich w GK spacerowali Pareiko z Genkovem, bardzo zadowoleni z życia oraz Stan Valckx z jakąś młodą kobitką. Oczywiście Stan jak zwykle z telefonem przy uchu. Też mniej więcej w tych godzinach. Może w ramach treningu to wszystko ;p
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując