Siwenzz napisał(a):

Ciekawe jak chłopaki mieli dziś rozplanowany dzień treningowy...
Ok. 13.30 w kawiarnii Loża w Galerii Krakowskiej widziałem Ilieva i Bunozę, którzy bardzo ochoczo nad czymś dyskutowali (miny mieli jakby ktoś ich co najmniej oszukał). Wiem, że to też ludzie i mogą sobie siedzieć w jakiejkolwiek kawiarnii, ale dziwna to pora w środku dnia... Czy nie sprzydałby się bardziej surowy tryb dnia dla piłkarza Białej Gwiazdy? Tym bardziej po ostatnich słabych wynikach i żebującej grze?
|
Oprócz nich w GK spacerowali Pareiko z Genkovem, bardzo zadowoleni z życia oraz Stan Valckx z jakąś młodą kobitką. Oczywiście Stan jak zwykle z telefonem przy uchu. Też mniej więcej w tych godzinach. Może w ramach treningu to wszystko ;p